Muži: 1. Gelmisa 2:05:07, 2. Tura (oba Et.) 2:05:10, 3. Amdouni (Fr.) 2:05:22.
Ženy: 1. Jeptumová (Keňa) 2:19:48, 2. Jimmaová 2:22:52, 3. Sadoová (obě Et.) 2:23:16.
Muži: 1. Gelmisa 2:05:07, 2. Tura (oba Et.) 2:05:10, 3. Amdouni (Fr.) 2:05:22.
Ženy: 1. Jeptumová (Keňa) 2:19:48, 2. Jimmaová 2:22:52, 3. Sadoová (obě Et.) 2:23:16.
Muži - 15 km volně s hromadným startem: 1. Fellner (Fenix Jeseník) 33:05,2, 2. Knop (Dukla Liberec) -4,2, 3. Zatloukal (Slovan Karlovy Vary) -59,2.
Ženy - 10 km volně s hromadným startem: 1. Janatová 24:54,7, 2. Hynčicová (obě Dukla Liberec) -2,6, 3. A. Nováková (SC Plzeň) -3,6.
MXGP:
1. jízda: 1. Prado (Šp./GasGas) 34:59,835, 2. Bogers (Niz./Husqvarna) -1,021, 3. Gajser (Slovin./Honda) -2,556.
2. jízda: 1. Gajser 35:18,400, 2. Prado -5,119, 3. Coldenhoff (Niz./Yamaha) -5,980.
GP celkově: 1. Prado 47, 2. Gajser 45, 3. Bogers 40.
Průběžné pořadí MS (po 4 z 20 závodů): 1. Gajser 186, 2. Prado 165, 3. Renaux (Fr./Yamaha) 144.
MX2:
1. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 35:34,370, 2. Haarup (Dán./Kawasaki) -1,422, 3. De Wolf (Niz./Husqvarna) -17,796, ...14. Polák (ČR/Honda) -1:32,42, 18. Terešák (ČR/KTM) -2:04,782.
2. jízda: 1. Geerts (Belg./Yamaha) 35:26,631, 2. Vialle -5,476, 3. Horgmo (Nor./Kawasaki) -7,587, ...16. Polák -1:48,482, 17. Terešák -1 kolo.
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. Haarup 40, 3. Geerts 37, ...14. Polák 12, 19. Terešák 7.
Průběžné pořadí MS (po 4 z 20 závodů): 1. Geerts 174, 2. Vialle 158, 3. Haarup 132, ...17. Polák 32, 26. Terešák 7.
1. Haarahiltunen (Švéd.) 54 b., 2. Weber (Něm.) 51, 3. Bogdanov (Rus.) 40, 4. Hutla 37, ...18. Diviš 16, 25. Wildt (všichni ČR) 4
Moto3: 1. García (Šp./GasGas) 38:23,433, 2. Foggia (It./Honda) -0,146, 3. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,375, 4. Rossi (It./Honda) -0,507, 5. Suzuki (Jap./Honda) -0,484, 6. Moreira (Braz./KTM) -0,587.
Průběžné pořadí (po 3 z 21 závodů): 1. García 58, 2. Foggia 54, 3. Guevara (Šp./GasGas) 28, 4. Toba (Jap./KTM) 27, 5. Öncü (Tur./KTM) 26, 6. Migno (It./Honda) 25.
Moto2: 1. Vietti (It./Kalex) 39:44,098, 2. Čantra (Thaj./Kalex) -1,538, 3. Ogura (Jap./Kalex) -5,703, 4. Canet (Šp./Kalex) -5,880, 5. Dixon (Brit./Kalex) -6,584, 6. Arbolino (It./Kalex) -7,538, ...Salač (ČR/Kalex) nedokončil.
Průběžné pořadí (po 3 z 21 závodů): 1. Vietti 70, 2. Canet 49, 3. Čantra 45, 4. Ogura 36, 5. Lowes (Brit./Kalex) 35, 6. Arbolino 29.
MotoGP: 1. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 41:36,198, 2. Martín (Šp./Ducati) -0,807, 3. Rins -1,334, 4. Mir (oba Šp./Suzuki) -1,831, 5. Bagnaia (It./Ducati) -5,846, 6. Binder (JAR/KTM) -6,192.
Průběžné pořadí (po 3 z 21 závodů): 1. A. Espargaró 45, 2. Binder 38, 3. Bastianini (It./Ducati) 36, 4. Rins 36, 5. Quartararo (Fr./Yamaha) 35, 6. Mir 33.
272,5 km: 1. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) 6:18:30, 2. Van Baarle (Niz./Ineos Grenadiers), 3. Madouas (Fr./Groupama-FDJ), 4. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) všichni stejný čas, 5. Küng (Švýc./Groupama-FDJ), 6. Teuns (Belg./Bahrajn-Victorious) oba -2, ...54. Štybar (ČR/Quick-Step Alpha Vinyl) -5:16.
1. Kupchová 274 (66+70+64+74), 2. J. Kordová (obě USA) 276 (71+69+67+69), 3. Babniková (Slovin.) 277 (70+70+71+66), 4. Boutierová (Fr.) 278 (70+69+72+67), Šibunová (Jap.) 278 (69+66+77+66), Tavatanakitová (Thaj.) 278 (67+69+70+72) a Thompsonová (USA) 278 (69+70+71+68).
1. Spaun 275 (67+70+69+69), 2. Kuchar (oba USA) 277 (67+69+72+69) a Jones (Austr.) 277 (68+75+68+66), 4. Hadwin (Kan.) 278 (70+70+71+67), Hossler 278 (73+66+67+72), Howell 278 (70+67+72+69) a Merritt (všichni USA) 278 (69+71+69+69).
Gomba handicap, rovinový dostih (1200 m, čtyřletí a starší koně):
1. Jir Sun (ž. Laube, tr. Urbánek, stáj Lokotrans). Čas: 1:11,84. Výrok: jistě - 3/4 - krk. 2. Matello, 3. Manolla.
Další dostihy:
I. Alzir (žk. Mokrošová) - Well Alright - Vignetta
II. Gold Shalaa (ž. Koplík) - Irbis - Minchir
III. Procellarum (ž. Havelková) - Anawa - Bright Amber
IV. Wakai Go (ž. Foret) - Kaptain Joe - Suprtupl
V. Sir Amico (ž. Verner) - Heidi High - Havana Silk
VII. Rabbit Garswood (ž. Zatloukal) - Forte - Reggiestorm
VIII. Rabbit Win (Fialová) - Aiger - Diamonte
Kanada - Česko 6:4
Česko - Německo 9:4